KOLEDAR DIRK 2016

DRŽAVNO PRVENSTVO

DRŽAVNO PRVENSTVO POSAMEZNIKI

27.03. Krško
09.04. Ljubljana ZARADI SLABEGA VREMENA PRESTAVLJENO NA 2.7.!
18.06. Lendava
23.07. Donji Kraljevec (HR)
30.07. Gyula (H)

DRŽAVNO PRVENSTVO PARI

29.03. Praga (CZ)
30.03. Pardubice (CZ)  ZARADI SLABEGA VREMENA PRESTAVLJENO NA 25.7.!
24.07. Žarnovica (SK)
21.08. Donji Kraljevec (HR)
01.10. Krško
02.10. Lendava
22.10. Gyula (H)

OSTALE DIRKE

04.06. Krško – Zlati znak občine Krško in pokal Franca Babiča

 

SVETOVNO PRVENSTVO

SPEEDWAY GRAND PRIX

30.04. Krško (SLO)
14.05. Varšava (PL)
11.06. Horsens (DK)
25.06. Praga (CZ)
09.07. Cardiff (GB)
13.08. Malilla (S)
27.08. Gorzow (PL)
10.09. Teterow (D)
24.09. Stockholm (S)
01.10. Torun (PL)
22.10. Melbourne (AVS)

SPEEDWAY WORLD CUP

02.06. Terenzano (I) – kvalifikacije
23.07. Vojens (DK) – dirka 1
26.07. Västervik (S) – dirka 2
29.07. Manchester (GB) – race-off
30.07. Manchester (GB) – finale

SPEEDWAY GRAND PRIX KVALIFIKACIJE

07.05. King’s Lynn (GB) – kvalifikacije 1
07.05. Slangerup (DK) – kvalifikacije 2
07.05. Terenzano (I) – kvalifikacije 3
16.05. Abensberg (D) – kvalifikacije 4
28.05. Goričan (HR) – polfinale 1
02.07. Lonigo (I) – polfinale 2
03.09. Vetlanda (S) – challenge

MLADINSKO SVETOVNO PRVENSTVO

20.05. Pardubice (CZ) – kvalifikacije 1
21.05. Pocking (D) – kvalifikacije 2
21.05. Belle Vue (GB) – kvalifikacije 3
18.06. King’s Lynn (GB) – finale 1
16.09. Pardubice (CZ) – finale 2
02.10. Gdansk (PL) – finale 3

 

EVROPSKO PRVENSTVO

EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI

03.04. Debrecen (H) – polfinale 1
05.05. Mureck (A) – polfinale 2
14.05. Liberec (CZ) – polfinale 3
15.05. Žarnovica (SK) – polfinale 4
26.05. Olching (D) – challenge
16.07. Güstrow (D) – finale 1
06.08. Daugavpils (LV) – finale 2
19.08. Togliatti (RUS) – finale 3
08.10. Rybnik (PL) – finale 3

EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI

14.05. Ljubljana (SLO) – polfinale 1
25.06. Macon (FRA) – polfinale 2
02.07. Varkaus (FIN) – polfinale 3
10.09. Lamothe Landerron (FRA) – finale

EVROPSKO PRVENSTVO PARI

12.06. Badia Calavena (I) – polfinale
13.08. Riga (LV) – finale